Rozgrywki o puchar Tymbarku

W dniach 25-27 października nasze najmłodsze piłkarki i najmłodsi piłkarze wzięli udział w 18 edycji rozgrywek o puchar Tymbarku.

Naszą szkołę reprezentowały cztery drużyny: najmłodsza drużyna chłopców (U-10) na boisku orlik w Pietrzykowicach zajęła 2-gie miejsce. Królem strzelców naszej drużyny został Patryk Majdak. W tym samym dniu swoje mecze rozegrała również drużyna dziewczyn (U-12), zajmując w ogólnej klasyfikacji powiatu Żywieckiego 3-cie miejsce.

26 października na obiektach sportowych w Żywcu - Zabłociu miały również miejsce rozgrywki chłopców (U-12). Po zaciętej walce zajęliśmy czwarte miejsce.

Najmłodsza grupa dziewcząt (U-10) ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne swoje mecze rozegrała w hali sportowej SMS w Żywcu. Pomimo dużego zaangażowania nie zakwalifikowaliśmy się do dalszych rozgrywek.

W 18 edycji ogólnopolskiego turnieju wzięło udział trzydziestu pięciu zawodników z naszej szkoły, którzy mieli okazje uczestniczyć w prawdziwym turnieju, którego finał zostanie rozegrany w przyszłym roku na stadionie Narodowym w Warszawie.

Nie ukrywamy, że nasi zawodnicy jechali na turniej z myślą wystąpienia na „Narodowym” w czerwcu 2018.