SKO-wicze z wizytą w PKO BP

W ramach działalności Szkolnej Kasy Oszczędnościowej uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do oddziału banku PKO BP, mieszczącego się na Żywieckim Rynku. Z uwagi na liczebność grupy, uczniowie podzieleni na dwie części zwiedzali placówkę w dwóch odrębnych terminach.

Po przybyciu na miejsce zostaliśmy powitani przez panią Barbarę Bohun- Siwacką, która jest kierownikiem zespołu w tymże banku. Pani Barbara zaprosiła nas do swojego biura, w którym poinformowała nas o zasadach poruszania się w banku, a następnie oprowadziła nas po wszystkich piętrach.

Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się wielu nowych wiadomości oraz miały możliwość poznać panią Dyrektor żywieckiego oddziału. Na dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się również w pokoju obsługi klienta prestiżowego, gdzie SKO-wicze mieli możliwość odpowiadać na pytania- zagadki, za które otrzymali nagrody i gadżety bankowe.

Wycieczka do banku bardzo podobała się uczniom. Mimo iż nie zobaczyli głównego skarbca, przyjechali do szkoły uśmiechnięci i zadowoleni.

Marta Andrusiewicz