Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

SKO-wicze z wizytą w PKO BP

W ramach działalności Szkolnej Kasy Oszczędnościowej uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do oddziału banku PKO BP, mieszczącego się na Żywieckim Rynku. Z uwagi na liczebność grupy, uczniowie podzieleni na dwie części zwiedzali placówkę w dwóch odrębnych terminach.

Po przybyciu na miejsce zostaliśmy powitani przez panią Barbarę Bohun- Siwacką, która jest kierownikiem zespołu w tymże banku. Pani Barbara zaprosiła nas do swojego biura, w którym poinformowała nas o zasadach poruszania się w banku, a następnie oprowadziła nas po wszystkich piętrach.

Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się wielu nowych wiadomości oraz miały możliwość poznać panią Dyrektor żywieckiego oddziału. Na dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się również w pokoju obsługi klienta prestiżowego, gdzie SKO-wicze mieli możliwość odpowiadać na pytania- zagadki, za które otrzymali nagrody i gadżety bankowe.

Po zwiedzaniu banku udaliśmy się do pobliskiej kawiarni, gdzie uczniowie mieli możliwość zjeść pyszne lody lub ciasteczka.

Wycieczka do banku bardzo podobała się uczniom. Mimo iż nie zobaczyli głównego skarbca, przyjechali do szkoły uśmiechnięci i zadowoleni.

 

Organizator

Marta Andrusiewicz


Przejdź do góry