Mini Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

12 czerwca 2016 r. reprezentacja naszej szkoły, wystąpiła w mini mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Turniej odbył się na stadionie TS Podbeskidzie w Bielsku Białej.
Zostaliśmy rozlosowani do grupy "B" , w której spotkały się drużyny reprezentujące takie kraje jak: Anglia, Szwecja, Rosja oraz Portugalia.
 Drużyna naszej szkoły reprezentowała Portugalię.
W pierwszym meczu spotkaliśmy się z drużyną Rosji, z która wygraliśmy. Niestety kolejne mecze z Anglią i Szwecja przegraliśmy. Fazę grupową ukończyliśmy na 3-cim miejscu. Niezapomniane wrażenia z uczestnictwa w pięknej imprezie, możliwość gry na głównej płycie stadionu oraz stroje które otrzymaliśmy na własność sprawiły, że pomimo tego  iż nie znaleźliśmy się w ćwierćfinale turnieju, do domu wracaliśmy w świetnych humorach.
W skład reprezentacji "PORTUGALII" weszli następujący zawodnicy:
- Julia Sopiak
- Patryk Majdak
- Kacper Madej
- Karol Furtak
- Kamil Majdak
- Szymon Izydorczyk
- Kacper Pawlikowski
- Gabriel Loranc
- Karol Hałka
- Mateusz Ciszewski
Bardzo dziękuję Panu Bogusławowi Jędrzejkowi za pomoc w organizacji wyjazdu oraz Państwu Majdakom oraz Państwu Sopiakom za pomoc w opiece nad zawodnikami podczas turnieju.

mgr Krzysztof Barcik