Ratujemy oczko Paulinki! - zbiórka plastikowych nakrętek

Jak co roku nasza szkoła prowadzi zbiórkę plastikowych nakrętek. W tym roku zostaną one przekazane na pomoc Paulince, która cierpi na rzadką chorobę oczu, jaką są Anomalia Petersa. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

"Drodzy Państwo, my rodzice i bliscy rocznej Paulinki. Zwracamy sie do ludzi dobrej woli, życzliwych, wyrozumiałych, do sponsorów i darczyńców, do wszystkich dla których los człowieka, a szczególnie małego dziecka nie pozostaje obojętny, o wsparcie i pomoc finansową w leczeniu i rehabilitacji naszej córeczki, Paulinki Mydlarz.
Paulinka urodziła się 10.08.2015 r. z rzadką chorobą oczu, jaką są Anomalia Petersa.

Nasza córka, ze względu na poważną wadę wzroku, ma przeprowadzaną rehabilitację oczu oraz rehabilitację ogólnorozwojową. Na chwilę obecną, Paulinka ma poczucie światła, jednak konsultacja w Wielkiej Brytanii dała nam dużą nadzieję na zabieg, dzięki któremu nasza córeczka mogłaby coś widzieć. Niestety koszty badań oraz leczenia za granicą przewyższają nasze możliwości finansowe.

O chorobie Paulinki, dowiedzieliśmy się niedługo po jej urodzeniu. W ciągu ostatniego roku kilkakrotnie mieliśmy konsultację w najlepszych szpitalach okulistycznych w Polsce – w Katowicach oraz w Sosnowcu. Niestety, oprócz specjalistycznych badań i przedstawienia diagnozy, niewiele mogą nam pomóc. Dzięki determinacji i uporowi, znaleźliśmy lekarzy w Wielkiej Brytanii, którzy podejmą się leczenia Paulinki. Na szczęście, poza bardzo poważną wadą wzroku, nasza córeczka jest zdrowa. Operacja będzie wykonana w Londynie, po której będziemy musieć przez jakiś czas

tam pozostać. Po powrocie do Polski, bardzo ważna i priorytetowa będzie rehabilitacja wzroku, aby zmusić mózg do odbierania bodźców zewnętrznych (co również wiąże się z kosztami).

Pomimo poważnej wady wzroku, Paulinka jest dzieckiem bardzo pogodnym i uśmiechniętym.
Chcielibyśmy by takim dzieckiem pozostała i mogła cieszyć się życiem i wzrokiem jak inne dzieci.

Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość jesteśmy i zawsze będziemy niezmiernie, ogromnie bardzo wdzięczni dla Państwa.
Z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękujemy, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości.
Rodzice i bliscy Paulinki"

Wpłat można dokonywać na adres:

Fundacja Pomóc Więcej

ul. Modrzejowska 20

numer konta: 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302

tytuł wpłaty : Paulina Mydlarz

Dane do przelewów zagranicznych:

Kod SWIFT: RCBWPLPW

Kod IBAN: PL 14 1750 0012 0000 0000 2194 9302