Zakończenie roku szkolnego

W ostatni czwartek roku szkolnego odbył się uroczysty apel, na którym klasa III gimnazjum żegnała się ze szkołą. W atmosferze nostalgii wróciliśmy jeszcze raz do radosnych chwil, które nasi absolwenci spędzili w gronie rówieśników i nauczycieli.

Podczas występu gimnazjaliści podziękowali wszystkim nauczycielom oraz obsłudze za wysiłek włożony w trud ich wychowania i edukacji.
Następnie na scenie zagościli uczniowie klasy II gimnazjum, którzy pożegnali starszych kolegów i koleżanki, przy okazji sprawdzając ich poziom wiedzy na zakończenie kolejnego etapu edukacji.

Po uroczystościach pożegnalnych nastąpiło rozdanie nagród w zakończonych niedawno konkursach.

W dniu zakończenia roku szkolnego uczniowie i pracownicy szkoły uczestniczyli we mszy świętej, po której zakończeniu wraz ze sztandarem udali się na salę gimnastyczną. Miało tam miejsce rozdanie świadectw z wyróżnieniem dla uczniów wszystkich klas oraz ostateczne pożegnanie klasy III gimnazjum.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz obsłudze życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.