Pogoda na BANK!

We środę, 17.10.2018r. nasi SKO-wicze z I i II klasy odwiedzili oddział PKO Banku Polskiego na Żywieckim Rynku.

Po przybyciu na miejsce zostaliśmy powitani przez panią Barbarę Bohun- Siwacką, która jest kierownikiem zespołu w tymże banku. Pani Barbara zaprosiła nas do swojego biura, w którym poinformowała nas o zasadach poruszania się w banku, a następnie oprowadziła nas po wszystkich piętrach.

Podczas wycieczki dzieci dowiedziały się wielu nowych wiadomości oraz miały możliwość poznać panią Dyrektor żywieckiego oddziału. Na dłuższą chwilę zatrzymaliśmy się również w pokoju obsługi klienta prestiżowego, gdzie SKO-wicze mieli możliwość odpowiadać na pytania- zagadki, za które otrzymali nagrody i gadżety bankowe.

Po zwiedzaniu banku udaliśmy się do pobliskiej kawiarni, gdzie uczniowie mieli możliwość zjeść pyszne lody.

M. Andrusiewicz