Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia i wycieczki

Wydarzenia i wycieczki

Artykuły

Apel Bożonarodzeniowy

2018-01-04

Przed Świętami Bożego Narodzenia klasa IVa przygotowała apel, w którym dzieci starały się przypomnieć zebranym widzom treści dotyczące tradycji bożonarodzeniowych, kultywowanych w naszym kraju.

Czytaj więcej o: Apel Bożonarodzeniowy

Ratujemy i uczymy ratować

2018-01-04

Uczniowie klasy pierwszej SP w listopadzie i grudniu 2017 uczestniczyli w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy osobom, które uległy nagłym wypadkom. Zajęcia prowadziła p. Agnieszka Kleczyńska, która otrzymała certyfikat ukończenia kursu pt. „Ratujemy i uczymy ratować" zorganizowanego przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej o: Ratujemy i uczymy ratować

Wizyta Świętego Mikołaja

2017-12-07

6 grudnia naszą szkołę odwiedził Święty Mikołaj. W asyście dwóch aniołków i elfa przyglądał się występom dzieci, by w końcu móc je obdarować przygotowanymi prezentami. 

Czytaj więcej o: Wizyta Świętego Mikołaja

Przekazanie darów w akcji charytatywnej na rzecz schroniska

2017-12-04

Zakończyła się akcja charytatywna na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. Jak co roku, wolontariusze nie zawiedli i podarowali zwierzakom jedzenie oraz ciepłe koce i poduszki.

Czytaj więcej o: Przekazanie darów w akcji charytatywnej na rzecz schroniska

Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia

2017-11-26

24 listopada, tuż po ceremoni Pasowania na Czytelnika odbyły się obchody 115 rocznicy powstania pluszowego misia. W tym szczególnym dniu, naszą szkołę odwiedził miś Panda.

Czytaj więcej o: Obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia

Pasowanie na czytelnika

2017-11-26

24 listopada odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy I na czytelników. Ceremonię poprzedził występ uczniów klasy V, którzy wcielając się w role baśniowych postaci, pokazali pierwszakom jak nie należy postępować z książkami.

Czytaj więcej o: Pasowanie na czytelnika

Rozgrywki o puchar Tymbarku

2017-11-26

W dniach 25-27 października nasze najmłodsze piłkarki i najmłodsi piłkarze wzięli udział w 18 edycji rozgrywek o puchar Tymbarku.

Czytaj więcej o: Rozgrywki o puchar Tymbarku

Obchody Święta 11 Listopada

2017-11-13

W dniu 10 listopada 2017 roku, w naszej szkole,  odbyły się obchody Święta Niepodległości. Jak co roku, miał miejsce Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej, który został poprzedzony uroczystą akademią. 

Czytaj więcej o: Obchody Święta 11 Listopada

Ślubowanie uczniów klasy I

2017-11-09

30 października odbyło się UROCZYSTE ŚLUBOWANIE pierwszoklasistów na uczniów szkoły. W tym szczególnym dniu naszym nowym uczniom towarzyszyli rodzice, pani wychowawczyni, pan dyrektor oraz inni nauczyciele i uczniowie. 

Czytaj więcej o: Ślubowanie uczniów klasy I

Wizyta w siedzibie Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”

2017-11-27

Spotkanie z druhną Barbarą Kos- Harat – Naczelnikiem Wyszkolenia Sokolego oraz druhną Wiolettą Waluś- Instruktorem Narciarstwa Polskiego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Międzybrodziu Bialskim.

Czytaj więcej o: Wizyta w siedzibie Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”


Przejdź do góry