Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Rok szkolny 2017/2018

Artykuły

Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Magiczne pióro"

2018-04-23

23 kwietnia, podczas Turnieju 1 z 10, odbyło sie wręczenie nagród w konkursie "Magiczne pióro". Zadaniem uczetników było napisanie krótkiej baśni.

Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu pt. "Magiczne pióro"

Rozstrzygnięcie konkursu SKO

2018-04-10

Konkurs "Oszczędzam z SKO, bo marzę o..." przeprowadzony został w dwóch kategoriach wiekowych- dzieci z klas I-III oraz IV-VI. 

Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu SKO

Turniej Wiedzy Pożarniczej

2018-04-09

W piątek, 6 kwietnia odbyły się eliminacje OTWP "Młodzież zapobiega pożarom". Uczniowie naszej szkoły chętnie wzięli udział w konkursie. Wszystkim gratulujemy dużej wiedzy i zaangażowania.

Czytaj więcej o: Turniej Wiedzy Pożarniczej

I OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINIATURY PLASTYCZNEJ „W ODCIENIACH BIELI” PORTRETY ZWIERZĄT

2018-03-26

„Biel to najjaśniejsza z barw. Może być biel niebieska zimna, ale też ciepła i lekko żółtawa. Biel można przedstawić bardzo jasnymi odcieniami innych kolorów i uzyskamy np. alabastrowy, mleczny, kremowy, perłowy, porcelanowy, kolor kości słoniowej. Malujcie eksperymentując z farbami, kredkami na papierze i w komputerze. Mieszajcie kolory i obserwujcie zwierzęta o białym ubarwieniu: polarne lisy i niedźwiedzie, zające amerykańskie, białuchy, mewy modrodziobe, pardwy, kozły śnieżne, białe papugi etc. Życzymy radości tworzenia.” –organizator.

Czytaj więcej o: I OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ I MINIATURY PLASTYCZNEJ „W ODCIENIACH BIELI” PORTRETY ZWIERZĄT

Gminny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza Pisanka"

2018-03-26

Konkurs miał charakter otwarty. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pisanki wielkanocnej 3D, dowolną techniką plastyczną. Każdy uczestnik mógł wykonać samodzielnie tylko jedną pracę.

Czytaj więcej o: Gminny konkurs plastyczny "Najpiękniejsza Pisanka"

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Dzieci świata"

2018-03-12

Konkurs skierowany był do uczniów szkół podstawowych całej Polski, a każda szkoła mogła przesłać tylko 10 prac.

Czytaj więcej o: Ogólnopolski konkurs plastyczny "Dzieci świata"

Konkurs plastyczny ”Wielkanoc w tradycji naszych przodków”

2018-03-12

Celem konkursu było rozwijanie i poszerzanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań plastycznych, skłonienie uczestników do zapoznania się z obrzędami wielkanocnymi żywiecczyzny, zainspirowanie uczestników do twórczych poszukiwań i swobodnej, nieskrępowanej twórczości.

Czytaj więcej o: Konkurs plastyczny ”Wielkanoc w tradycji naszych przodków”

XXV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MIESZKAM W BESKIDACH”- WYNIKI

2018-01-19

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie plastycznym "MIESZKAM W BESKIDACH". Celem konkursu jest rozbudzanie i poszerzanie wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych szeroko rozumianych zainteresowań plastycznych, ze szczególnym ukierunkowaniem na poznanie folklorze i sztuki ludowej.

Czytaj więcej o: XXV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MIESZKAM W BESKIDACH”- WYNIKI

Rozdanie nagród w konkursach bibliotecznych

2017-11-26

W piątek, podczas obchodów Dnia Pluszowego Misia oraz Pasowania na Czytelnika, odbyło się wręczenie nagród w konkursach bibliotecznych. Nagrody zostały ufundowane przez sponsorów oraz Radę Rodziców.

Czytaj więcej o: Rozdanie nagród w konkursach bibliotecznych


Przejdź do góry